Morska solata

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

5. okt 2005 23:21

tukaj je še ena Belokranjka, ki je za!! tudi, če rabite kakšno pomoč!! lp tamara sajovict

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. okt 2005 8:35

Dobro dekleta, pa bomo same nekaj organizirale. Predlagam komunikacijo po zasebni pošti, potem pa na forumu sporočimo, kdaj in kje, da se nam pridružijo vse tiste članice foruma, ki bi jih srečanje zanimalo. Mamamia mamamia

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

6. okt 2005 9:31

Pred dvemi leti je tudi bilo govora o srečanju, pa... žal, nič od tega. Upam, da bo ta iniciativa tokrat uspela. Predlagate komunikacijo po zasebni pošti. Zakaj? Tudi če ni za ta forum..., zakaj pa ne? pravzaprav bi srečanje bilo kot neka krona vsem našim nasvetom, pripombam, receptom... Predlagam, da debato nadaljujemo na novi odprti temi in to je to. Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. okt 2005 11:32

Se strinjam, dragička, da odpremo novo temo. Grem naredit. Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. okt 2005 22:29

mamamia je napisal/a:
Hm, Jernej molči kot grob. torej bomo zadevo vzele v svoje roke. Je konec oktobra prehitro? Pa še en predlog. Kaj če to debato umaknemo na zasebno pošto? Mogoče koga utrujamo s tem, pa tudi, da ne bo očitka, da smo zašle s prave teme? Mislim z morske solate do srečanja na Štajerskem... Jaz se lahko obvežem, da poskrbim za okvirno prijavo - da sem torej oficir za zvezo glede datuma in števila udeleženk srečanja, pa primeren prostor priskrbim, seveda če ste za to, da je zadeva v Mariboru. Lahko pa se zmenimo tudi kje drugje. Torej, dage moje forumovke? Mamamia mamamia
Ufff dekleta, a veste, da sem šele danes tole videl po naključju??? Molčim kot grob zgolj zato, ker me tema morska solata ni zanimala in je nisem niti odprl! Mimika: rekel sem, da nimam časa za organizacijo srečanja, od katerega bi večina pričakovala veliko V družini imamo bolezni, Bojan se je selil, jaz sem dobil sina... Ampak kot smo že rekli, bodo še srečanja mamamia je dokazala, kaj se vse zmore z dobro voljo, tako da me je kar Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti